Naše společnosti

EVROPSKÁ VIZE, LOKÁLNÍ AKCE A FAKTA

Společnost Bravo International Group dodává svým zákazníkům ve všech regionech vždy optimální řešení.

Rumunsko

BRAVO EUROPA RUMUNSKO

VÝROBNÍ
A LOGISTICKÁ PLATFORMA

Založeno v roce 2001

Bravo Europa SRL se nachází ve městě Fundulea na ploše 10.000 m². Jedná se o výrobně logistickou platformu, která dodává výrobky 570 obchodům partnerských sítí v jihovýchodní Evropě.

Česká republika

BRAVO EUROPA
ČESKÁ REPUBLIKA

VÝROBNÍ
A LOGISTICKÁ PLATFORMA

Založeno v roce 2011

Bravo Europa s.r.o. se nachází v širší oblasti Brna na ploše 10.000 m². Jedná se o výrobně logistickou platformu, která dodává výrobky 200 obchodům partnerských sítí ve střední Evropě.

Německo

BRAVO EUROPA NĚMECKO

VÝROBNÍ
A LOGISTICKÁ PLATFORMA

Založeno v roce 2016

Bravo Europa GmbH se nachází v Bernburgu na ploše 8.000 m². Pobočka je koncipována jako „cross dock“ pro naše výrobky a dodává na 1000 dodacích míst.

 

Rakousko

BRAVO EUROPA RAKOUSKO

OBCHODNÍ
ZASTOUPENÍ

Založeno v roce 2017

BRAVO Europa otevřela reprezentativní kancelář ve Vídni, aby upevnila svou pozici na rakouském trhu. Plán společnosti je zachovat neustálý rozvoj ve více než 20 nových evropských zemích a rozvíjet novou partnerskou síť zastoupení.

Francie

BRAVO EUROPA FRANCIE

VÝROBNÍ
A LOGISTICKÁ PLATFORMA

Založeno v roce 2019

Výrobní jednotka a logistická platforma o ploše 5 000 m². Produkční jednotka bude mít předpokládanou kapacitu 3,5 milionu m² / rok. Odhadovaný provoz 2022.

Bulharsko

BRAVO EUROPA BULHARSKO

OBCHODNÍ
ZASTOUPENÍ

Založeno v roce 2017

Mad'arsko

BRAVO EUROPA MAĎARSKO

OBCHODNÍ
ZASTOUPENÍ

Založeno v roce 2022

Polsko

BRAVO EUROPA POLSKO

OBCHODNÍ
ZASTOUPENÍ

Založeno v roce 2022

Společnost Bravo International Group otevírá strategicky umístěná zastoupení, aby upevnila svou pozici ve střední a východní Evropě. Země jsme vybrali, abychom potvrdili svůj zájem o nové trhy zejména ve Střední Evropě a na Balkánu, následujeme tak naši strategii propojit se s regiony, kde je vysoký potenciál. Podporujeme tím také obchodní politiku naší společnosti, pro kterou je hlavním krédem dodávat svým zákazníkům optimální řešení, co nejlépe a nejrychleji díky své distribuční síti po celé Evropě.