Společensky odpovědný obchod

Dle naší filozofie není úspěch možný, dokud není propojen s veřejností a životním prostředím.

Jako závazek obchodu se snažíme o aktivity s místní veřejností v zemích, kde skupina Bravo působí.

Zde jsou některé z našich činností.

Sociální péče a péče o životní prostředí

Prostřednictvím našich partnerů podporujeme společenské akce zaměřené na osoby v nouzi a na osoby se zdravotním postižením, ale také činnost v oblasti životního prostředí.

Pomoc a podpora znevýhodněných rodin a dětských domovů

ČESKÁ REPUBLIKA

BRAVO EUROPA Česko sponzorovalo brněnskou školu Ibsenka pro mentálně postižené děti, jejímž cílem je poskytování předškolního, základního a středního vzdělávání dle školních vzdělávacích programů. Podpořili jsme tuto organizaci v pokračování v individuální výuce dle potřeb dětí ve speciálních vzdělávacích kurzech.

ibsenka-school_p16_poza-jos

 

Podpora rodin a dětí se zdravotními problémy

RUMUNSKO

BRAVO EUROPA Rumunsko podporuje rodiny a pacienty se zdravotním postižením. Během našich posledních aktivit jsme podpořili léčbu rakoviny a tělesných postižení.
Také podporujeme činnost nadace Regina Maria, která investuje do zdravotní péče a vzdělávání osob v nouzi..

clinceni-5235r26t2673-31mw65ocdip6eo2xb8z3eo

Bydlení pro rodiny v nouzi

RUMUNSKO

BRAVO EUROPA Rumunsko sponzorovalo činnost organizace Habitat for Humanity, jejímž cílem je zajistit pro každého důstojné místo pro život a staví tedy domy v různých místních komunitách. Poskytli jsme plechovou krytinu a příslušenství pro střechy domů.

picture1

Zavázali jsme se k ochraně životního prostředí

RUMUNSKO

Tato činnost je součástí plánů společnosti jak být zapojeni do veřejné činnosti a do aktivit ochrany životního prostředí. V rámci kampaně “Udělejme to Rumunsko” vyčistil tým čtyři ulice ve městě Fundulea. Impuls k účasti v této akci přišel od zaměstnanců společnosti.

Filozofií “Bravo Europa” je, že úspěch není možný, pokud není propojen s veřejností a životním prostředím. A v tomto ohledu poskytuje společnost technologicky aktualizované produkty, které jsou účinné při zpracování materiálu, méně znečišťují životní prostředí a produkují méně odpadu. Rozhodli jsme se být více zapojeny do činnosti místní veřejnosti, podporovat její rozvoj a její  aktivity v oblasti ochrany životního prostředí přenášet jako prioritu a povinnost na příští generace, “uvedl Adrian Minuta, výkonný ředitel skupiny Bravo Europa.

lets-do-it-romania-_-poza

Kulturní a umělecká oddanost

Iniciativa v kultuře

RUMUNSKO

Divadelní festival v Sibiu

Kulturní akce jsou dobrá příležitost setkat se s lidmi a rozvíjet budoucnost, takže náš plán je podporovat kulturu, ať už jde o divadlo nebo jiné umění; v roce 2014 BRAVO EUROPA Rumunsko podpořilo divadelní festival v Sibiu jako hlavní partner pro místní aktivity.

festivalul-de-teatru-sibiu

Sport a závazek k výkonu

Podporujeme mladé talentované sportovce na jejich cestě k výkonům a mladé lidi, kteří mají odhodlání něco se o sportu dozvědět.

RUMUNSKO

Sportovně obchodní akademie

Chceme aktivně přispívat k rozvoji příští generace sportovních manažerů, takže BRAVO EUROPA Rumunsko podporuje činnost Sportovně obchodní akademie, prvního projektu zaměřeného na interakci mezi managementem a marketingem v oblasti sportu, vzdělávání a konferencemi pro mladé nadšené sportovce.

sport-business-academy_p3_dreapta-jos

Sportovní projekty a nadšení pro cyklistiku a letecké modelářství

RUMUNSKO

Šestý ročník závodu Turul Ciclist v Sibiu shromáždil 19 týmů z 12 zemí během 5 denních etap od 6. do 10. července.

BRAVO EUROPA Rumunsko sponzorovalo 3. etapu závodu Balea Lac, kterého se zúčastnilo více než 100 závodníků z celého světa.

Také oceňujeme iniciativu v odlišných sportech – jako letecké modelářství – kde 50 pilotů a leteckých modelářských konstruktérů shromáždilo k výstavě 120 různých modelů. Podporovali jsme aktivity klubu Aeromodelling “RedSky” Alba Iulia Club fun&fly v pokračování jejich tradice započaté před 50 lety.

aero_2008
img_0749

Mladí sportovci na jejich cestě k výkonům

RUMUNSKO

Máme rádi sport a bereme ho jako cestu ke zdraví a schopnosti plnit své sny. Naše podpora je tedy zaměřena na výkon ve sportu. Protože chceme mít zdravé další generace, BRAVO EUROPA Rumunsko podporuje sporty jako: judo, fotbal, basketbal, box, motokáry.

Také chceme dosahovat svých snů, a proto ostatní v dosahování jejich snů povzbuzujeme, i když jsou jejich snem reálné výšky jako je Australská a Oceánská Expedice 2016.

imagine_cucerire_everst_1

BUĎME VE SPOJENÍ!